Aktuality

 Objednávky zárubní

 Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2020

6.1.2020

"Všem zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům chci popřát v novém roce hlavně zdraví, štěstí, optimismus a chuť do další společné práce. Zároveň chci ... (celý článek)

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Japonky - stavební vozíky

 

Náš stavební vozík "japonku" nejčastěji používají dělníci pro převoz materiálu ve stavebnictví, průmyslu a kamenolomech. Slouží pro přesun sypkých hmot, kamene, betonu apod. Správně vyvážená a pevná konstrukce zajišťuje dobré jízdní vlastnosti, jednoduchý výklopný mechanismus umožňuje pohodlné vyprazdňování. Po obvodu korby jsou navařena oka. Ta slouží pro rychlejší a jednodušší transport jeřábem na místo určení - vyšší patrové stavby, hůře přístupný členitý terén apod.

Japonky vyrábíme v provedení s ocelovými nebo gumovými kolečky. Je tu i možnost montáže s nafukovacími koly s výpletem (motocyklová kola), ale ty jsou za příplatek a s prodlouženým termínem dodání (nemáme běžně skladem). Dodáváme s povrchem natřeným základovou barvou.

Vozík má rozměry:  d.š.v. 1210x780x810 mm, hmotnost prázdného vozíku je kolem 45 kg, objem 150 l a nosnost 250 kg. Nabízíme dvou a tříkolové provedení (podívejte se prosím na obrázky).

 

Stavební vozík ...
Stavební vozík japonka - gumová kola (hmotnost 45kg) Stavební vozík japonka - gumová kola (hmotnost 45kg)
Stavební vozík ...
Stavební vozík japonka - ocelová kola (hmotnost 40kg) Stavební vozík japonka - ocelová kola (hmotnost 40kg)

 

 

back_f2