Aktuality

NOVINKA!!!

Na trh uvádíme horkou novinku - modulární stavebnici terasy. Velice originální provedení zaujme svou konstrukcí a použitím... (celý článek)

 

Objednávky zárubní

Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2021

9.12.2020

"Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů." 

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Lešenářské stojany

 

Pro stavební, montážní firmy a soukromé osoby nabízíme praktické, lehké, pevné a hlavně skládací lešenářské stojany - tzv. kozy. Můžeme se s nimi setkat zejména na stavbách, při montážích a opravách různých zařízení, při konstrukci jednoduchých celků, plošin, v dílenských provozech apod. Na své si přijdou zedníci, tesaři, truhláři, elektrikáři, malíři, natěrači, sádrokartonáři, ale i domácí kutilové. Svými rozměry jsou vhodné jak pro řemeslnou práci uvnitř staveb (lešení pro zdění, omítky, obkládání, sádrokarton, elektropráce), tak v halách při práci např. s řezivem, apod.

Zákazníci si je cení především pro jejich šikovnou manipulaci - časté přenášení a převoz stojanů mezi stavbami. Nezanedbatelná je také úspora místa při jejich skladování a transportu - ve složeném stavu je stojan široký pouhých 60mm!

Trubkový stojan má ve složeném stavu rozměry d.š.v.900x60x925mm, v rozloženém stavu d.š.v. 900x570x890mm, tloušťka trubek 2mm, hmotnost 10 kg a minimální nosnost 300kg (při práci na stojanu je nutné stabilizovat ho proti pohybu do stran). Povrch v základní verzi je základová barva.

 

Lešenářský stoj...
Lešenářský stojan 01 Lešenářský stojan 01
Lešenářský stoj...
Lešenářský stojan 02 Lešenářský stojan 02

 

 

 

 

 

 

back_f2