Aktuality

NOVINKA!!!

Na trh uvádíme horkou novinku - modulární stavebnici terasy. Velice originální provedení zaujme svou konstrukcí a použitím... (celý článek)

 

Objednávky zárubní

Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2021

9.12.2020

"Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů." 

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Ocelové zárubně

 

 Protokol o shodě
 aktualni protokol shoda zarubne chadim

 

 Pomůcka k určení typu zárubně do stavebního otvoru
 chadim profil ocelove zarubne

 Výroba ocelových zárubní je pro svůj sortiment a produkované množství důležitým výrobním odvětvím firmy. Zárubně vyrábíme bez přestávky 25 let, v tomto oboru nejsme žádní nováčci. Důkazem je celkový obrat vyrobených zárubní v řádu statisíců kusů. Veškeré zárubně vyrábíme v souladu s normou ČSN 746501 (viz protokol o ověření shody).

V naší nabídce máme zárubně nejen pro klasické zdění (cihla, porotherm, keratherm, supertherm, porobeton aj.) - dle obrázku "Pomůcka k určení typu zárubně do stavebního otvoru" rozměr B, ale i pro sádrokarton a přesné cihly Ytong a Hebel - dle obrázku "Pomůcka k určení typu zárubně do stavebního otvoru" rozměr A.

U klasického zdění se zárubně člení na profily hranaté (vnější šířka profilu zárubně 95, 110, 145, 160mm - rozměr B), oblé (vnější šířka profilu zárubně 110mm) a zárubně pro sádrokarton, ytong (vnitřní ústí profilu zárubně 50, 75, 100, 125, 150mm - rozměr A).

U všech typů nabízíme velký sortiment průchozí šířky - 60, 70, 80, 90, 110, 125, 145, 160cm.

Zárubně vyrábíme z plechu tloušťky 1,5mm. Výpočet potřebné šířky profilu - klasický způsob zdění = čistá šířka zdiva + omítka (zpravidla 2 x 15mm).

Možnosti provedení: základní, zárubeň s drážkou a těsněním, protipožární zárubeň (včetně atestu), protipožární zárubeň s drážkou a těsněním (včetně atestu). U protipožárního provedení deklarujeme požární odolnost EW15 a EW30.

Povrchová úprava je základová namáčecí barva, která chrání zárubeň po dobu transportu. Před lakováním vrchní finální barvou je potřeba tuto základní barvu vhodně upravit. Za příplatek Vám můžeme vyrobit zárubně s povrchem např. komaxit nebo pozink - vše záleží na konkrétní kalkulaci a době dodání.

Po předchozí domluvě lze vyrobit standartní zárubně expresně do 24h, s příplatkem 20% k celkové ceně bez DPH. 

Doprava vyrobených zárubní až k Vám je od 60 ks zdarma. Dodávku menšího množství je možné zrealizovat, vždy ale pouze po předchozí telefonické dohodě. Vše záleží na tom, zda naše nákladní vozy (viz sekce autodoprava) pojedou Vaším směrem. Od toho se odvíjí i termín dodání. Samozřejmě si pro zárubně můžete přijet osobně, po předchozí domluvě prakticky kdykoliv.

Pozor: vyrábíme také atypické zárubně na objednávku!!! Na základě Vašich potřeb a požadavků není pro nás problém vyrobit zárubně atypických rozměrů, přímo na míru. Pokud máte zájem o kalkulaci ceny a délku dodací lhůty, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Výroba atypických zárubní je ruční kusová práce (vč. ohybání profilů), proto prosím počítejte s dobou dodání okolo 4 týdnů.

 

 

 zkouska po uzaveru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Ocelové zárubně...
Ocelové zárubně - futra Ocelové zárubně - futra
Ocelové zárubně...
Ocelové zárubně - futra Ocelové zárubně - futra
Ocelové zárubně...
Ocelové zárubně - futra na lince Ocelové zárubně - futra na lince
Výroba zárubní ...
Výroba zárubní - fáze svařování Výroba zárubní - fáze svařování

 

                            » objednávky standartních zárubní e-mailem zde «

 

 

 

back_f2