Aktuality

 Objednávky zárubní

 Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2020

6.1.2020

"Všem zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům chci popřát v novém roce hlavně zdraví, štěstí, optimismus a chuť do další společné práce. Zároveň chci ... (celý článek)

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Sériová výroba

 

Firma  Zdeněk Chadim  je v oblasti sériové výroby známá především výrobou, distribucí a prodejem ocelových zárubní, stojanů a stavebních vozíků, kde si jako výrobce a dodavatel drží už dlouhá léta své postavení na trhu. Sortiment druhů, velikostí, flexibilita, množství dodávaných výrobků a zejména pak jejich kvalita oslovuje zákazníky po celé republice.

 

Ocelové zárubně

Výroba ocelových zárubní je pro svůj sortiment a produkované množství důležitým výrobním odvětvím firmy. V nabídce máme zárubně nejen pro klasické zdění (cihla, porotherm, keratherm, supertherm, porobeton aj.), ale i pro sádrokarton a přesné cihly ... (celý článek)

 

Ocelové DVEŘE

K ocelovým zárubním Vám můžeme nabídnout i ocelové dveře. Na základě často nestandartních požadavků dveře vyrábíme pouze na zakázku, po předchozí přesné specifikaci a ... (celý článek)

 

JAPONKY - STAVEBNÍ VOZÍKY

Japonku o obsahu 150 l vítají a nejčastěji používají pracovníci pro převoz materiálu zejména ve stavebnictví, dále pak v kamenolomech. Slouží pro přesun sypkých hmot, kamene, betonu apod. Správně vyvážená a pevná konstrukce zajišťuje dobré jízdní ... (celý článek)

 

LEŠENÁŘSKÉ STOJANY

Pro stavební, montážní firmy i soukromé osoby nabízíme praktické, lehké a pevné skládací lešenářské stojany. Můžeme se s nimi setkat zejména na stavbách, při montážích a opravách různých zařízení, při konstrukci jednoduchých ... (celý článek)

 

Pártystoly

Představujeme vám novinku z letošní produkce - pártystůl. Jeho zaměření je více než jasné - oslavy, akce, párty! Ke stolu se vejde bez problému 12 osob. Jeho největší předností je ... (celý článek)

 

 

 

 

back_f2