Aktuality

  • Objednávky zárubní

 Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2019

2.1.2019

"Všem zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům chci popřát v novém roce hlavně zdraví, štěstí, optimismus a chuť do další společné práce. Zároveň chci ... (celý článek)

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Výrobky z nerezové oceli

 

Nerezové zábradlí je pro architekturu domu trvalý klenot. Nejen, že vypadá luxusně a vznešeně, ale hlavně šetří výhledově Vaši peněženku z hlediska oprav a rekonstrukcí, protože nepodléhá vlivům času a povětrnostním podmínkám. Co se týká složení konstrukčního materiálu, zábradlí Vám můžeme zhotovit z nerezové oceli celé. Dále je možné v kombinaci s nerezem použít další oživující doplňky, jako jsou skleněné výplně - např. prvky čirého skla s jemným pískováním. Nápadům se meze nekladou. Pouze je potřeba dodržet určitá konstrukční pravidla, týkající se převážně bezpečnosti a stability. Z důvodu cenového rozdílu oproti běžnému ocelovému zábradlí je jen na zvážení zákazníka, pro kterou z variant se rozhodne. Výsledný estetický efekt společně s vědomím o trvalém stavu bez budoucích oprav rozhodně stojí za hlubší úvahu.

Pokud máte v plánu stavět či rekonstruovat bydlení a přemýšlíte o zábradlí z nerezové oceli, obraťte se na nás pro bližší informace a případně vypracování cenové nabídky. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem. Po předchozí dohodě k Vám přijedeme, zaměříme, podle místa a Vašich představ navrhneme model a po Vašem schválení návrhu Vám vypracujeme nabídku s nákresem, cenou a termínem realizace (ing. Pavel Palán).