Aktuality

NOVINKA!!!

Na trh uvádíme horkou novinku - modulární stavebnici terasy. Velice originální provedení zaujme svou konstrukcí a použitím... (celý článek)

 

Objednávky zárubní

Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2021

9.12.2020

"Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů." 

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Technologické konstrukce

 

V této sekci strojírenské výroby se zaměřujeme na výrobu a montáž technologických ocelových konstrukcí. Jedná se převážně o konstrukční součásti výrobních linek, obslužné plošiny, přístupové rampy k dopravníkům, nosné konstrukce pro vibrační třídiče materiálu, mobilní drtiče kameniva apod.

Na základě potřeby zákazníka vytvoříme projektovou dokumentaci, pokud si ji sám nedodá. Termín zpracování dokumentace, výroba konstrukce, kontrolní sestavení, povrchová úprava a její montáž se vždy odvíjí od složitosti a velikosti zakázky.

Ocelové konstrukce zákazníkovi dodáváme šroubované i svařované. Povrchová úprava se odvíjí od typu prostředí, ve kterém je konstrukce využívána. Nejčastěji se provádí zinkování. Tento povrch je z hlediska životnosti nejtrvanlivější. Na přání může být povrch ošetřen kvalitním nátěrem, především pro interier. Vše záleží na zákazníkovi.

 

Technologická k...
Technologická konstrukce - montáž násypky 01 Technologická konstrukce - montáž násypky 01
Technologická k...
Technologická konstrukce - montáž násypky 02 Technologická konstrukce - montáž násypky 02
Technologická k...
Technologická konstrukce - kontrolní montáž před odvozem na povrchovou úpravu 01 Technologická konstrukce - kontrolní montáž před odvozem na povrchovou úpravu 01
Technologická k...
Technologická konstrukce - kontrolní montáž před odvozem na povrchovou úpravu 02 Technologická konstrukce - kontrolní montáž před odvozem na povrchovou úpravu 02

 

 

 

Mechanizované celky

 

V této kategorii nabízíme zákazníkům zkušenosti a pomoc při výrobě speciálních mechanizovaných celků. Jedná se o jednoúčelové stroje, vyrobené na přání zákazníka. Jde například o vibrační násypku s hydraulickým pohonem, hoblovací stroj na výrobu dřevěné podestýlky pro koně, nerezový pásový dopravník na potraviny, vibrační třídič, zdvihací hydraulická plošina, výtahová šachta, zvedací most apod.

 

Vibrační násypk...
Vibrační násypka Vibrační násypka
Nerez plošina v...
Nerez plošina výsuvná - horní poloha Nerez plošina výsuvná - horní poloha
Zvedací most
Zvedací most Zvedací most
Nerez plošina v...
Nerez plošina výsuvná - spodní poloha Nerez plošina výsuvná - spodní poloha
Nerezový pásový...
Nerezový pásový dopravník na potraviny Nerezový pásový dopravník na potraviny