Aktuality

 Objednávky zárubní

 Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2020

6.1.2020

"Všem zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům chci popřát v novém roce hlavně zdraví, štěstí, optimismus a chuť do další společné práce. Zároveň chci ... (celý článek)

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Strojírenská výroba

 

Strojírenská výroba je naším stěžejním odvětvím, které má v naší firmě douholetou tradici. Probíhá u nás ve dvou provozovnách, většinou dle dodané projektové dokumentace. Dle požadavků zákazníka vyrábíme různé typy svařovaných konstrukcí z běžných konstrukčních ocelí S235, S355, otěruvzdorných ocelí typu HARDOX 400, 450, 500, z ocelí s vyšším obsahem křemíku, z důvodu nanesení dostatečné povrchové vrstvy žárového zinku. Vyrábíme z materiálu s atesty dle EN 10 204 3.1. V této kategorii se jedná převážně o kusovou a maloseriovou výrobu svařenců, jako jsou např. ocelové svařence pro stavební výrobu, ocelové nosníky, technologické celky, stožáry, násypky, drtiče, kontejnery, velkoobjemové míchačky, stojany, výměníky apod. 

Pro velké firmy dále nabízíme spolupráci na výrobě dílů jako dodavatel polotovarů pro konečnou montáž, sériové dodávky pro další výrobce - výrobu strojních součástí, jednotlivých dílců pro velké celky. 

 

Technické specifikace a možnosti výroby:

  • řezání, vrtání, soustružení, pálení autogenem, plazmou, ohýbání, svařování
  • dělení profilů větších rozměrů pásovou pilou Pegas 350x400 A-CNC-F, i na zakázku
  • svařování metodou TIG, MIG/MAG
  • povrchová úprava - žárové, galvanické zinkování; běžné natírání štětcem, válečkem; vysokotlaké stříkání; prášková barva (komaxit)
  • maximání hmotnost jednoho dílu je 8.000 kg
  • maximální rozměry svařence jsou 3,5 x 5 x 12 m (š.,v.,d.)

 

 

Ocelové SVAŘENCE

Firma Zdeněk Chadim vyrábí široké spektrum svařovaných ocelových konstrukcí, od malých svařenců až po velké sestavy o hmotnosti několika tisíc kilogramů. Svařence jsou vyráběny dle požadavků a ... (celý článek)

 

Technologické konstrukce

V této sekci strojírenské a zámečnické výroby se zaměřujeme na výrobu a montáž technologických ocelových konstrukcí. Jedná se převážně o konstrukční součásti výrobních linek, obslužné plošiny ... (celý článek)

 

VÝMĚNÍKY

Spirálové výměníky vyrábíme pouze na zakázku, dle požadovaných vlastností a rozměrů. Maximální průměr trubky je 48 mm, maximální průměr výměníku může ... (celý článek)

 

NÁSYPKY

Pro naše zákazníky z oblasti zemědělství, stavebnictví, průmyslu a komunálních odpadů vyrábíme kontejnery a násypky pro nejrůznější typy hmot, dle dodaných podkladů a přesných požadavků. Stacionální i ... (celý článek)

 

Zpracování materiálu

V rámci zakázek používáme pro obrábění kovů soustruh SU50/1500D. Dále se u nás provádí frézování drobných dílů a broušení na rovinné brusce svislé. Pro děrování... (celý článek)

 

 

back_f2