Aktuality

NOVINKA!!!

Na trh uvádíme horkou novinku - modulární stavebnici terasy. Velice originální provedení zaujme svou konstrukcí a použitím... (celý článek)

 

Objednávky zárubní

Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2021

9.12.2020

"Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů." 

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Stavebně zámečnická výroba

 

Stavebně zámečnická výroba je nedílnou součástí výrobního programu naší firmy. Dle požadavků vyrábíme různé typy svařovaných konstrukcí z běžné konstrukční oceli. Vyrábíme z materiálu s atesty dle EN 10 204 3.1. Na základě Vašich požadavků zaměřujeme, navrhujeme a vyrábíme konstrukce od jednoduchých částí až po složité celky. V této kategorii jde zejména o kusovou a maloseriovou výrobu ocelových konstrukcí, jako jsou haly, přístřešky, podlahové rošty, nosné a obslužné plošiny pro chladící a klimatizační jednotky, schodiště, zábradlí, vrata, brány, ploty, mříže, vchodové dveře se schránkami apod.

 

Technické specifikace a možnosti výroby:

  • řezání, vrtání, frézování, soustružení, broušení, ohýbání, svařování
  • svařování metodou TIG, MIG/MAG
  • povrchová úprava - žárové, galvanické zinkování; běžné natírání štětcem, válečkem; vysokotlaké stříkání; prášková barva (komaxit)

 

 

haly, přístřešky

Pro účely rozšíření nebo vznik nových výrobních prostor nabízíme stavby na míru, převážně atypických konstrukcí - skladovací haly, výrobní haly či zastřešení dvoru. Dle přání vyrobíme ... (celý článek)

 

schodiště

Na přání našich zákazníků vyrábíme nejen ocelová schodiště rovná, ale i točitá či kombinovaná, s důrazem na bezpečnost, funkčnost, pohodlí a vzhled. Možnostem se meze nekladou. Vyrábíme celé ... (celý článek)

 

zábradlí

Jeden z nezanedbatelných doplňků většiny staveb - balkonů, schodišť, mostků, lodžií a teras - je zábradlí. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme ocelová zábradlí různých tvarů, variant a ... (celý článek)

 

vrata, brány, ploty

Pro naše zákazníky vyrábíme vrata, brány a ploty nejrůznějších tvarů a rozměrů. Vyrábíme na základě dodané dokumentace, kterou můžete mít již zpracovanou od projektanta stavby. V případě absence výkresové dokumentace navrhujeme a realizujeme ... (celý článek)

 

Mříže

Sortiment vyráběných mříží je široký, většinou převládají mříže stacionární pevné a otevírací. Další typ mříží jsou mechanické nůžkové, které nacházejí uplatnění před vchody domů, bytů, kanceláří nebo i garáží. Vše záleží na ... (celý článek)

 

vchodové dveře

V této kategorii jsou našimi nejčastějšími zákazníky obyvatelé panelových a bytových domů, kteří si od nás nechávají vyrábět především hlavní vchodové dveře, včetně zabudovaných poštovních schránek. Vždy se jedná o výrobu na míru, dle specifických požadavků ... (celý článek)

 

ostatní výrobky

Náplň sekce Ostatní výrobky je vše, co není uvedeno v předchozích kategoriích: štípač dřeva, míchadlo ... (celý článek)

 

 

back_f2