facebook  instagram    phone +420 774 412 618

Nerezová ocel je v dnešní době nutností zejména v oblasti zpracování potravin. Z hlediska hygieny a čistoty výrobních procesů je nerezová ocel na prvním místě. Čím dál více ale nachází uplatnění i v oborech, jako je stavebnictví. Tam se zviditelňuje formou doplňků, jak po stránce estetické, tak i praktické. Vyšší počáteční investice do vyrobků z nerezu je vyvážena tím, že už nemusíme do budoucna přemýšlet o rekonstrukci či opravách. Z hlediska údržby je nerez vděčný materiál, který se po správné úvaze a užití prostě vyplatí.

Mezi speciální zakázky z nerezového materiálu patří například varná komora, která slouží k tepelnému opracování potravinářských výrobků. Ten samý zákazník dále požadoval vyrobit celonerezový pásový dopravník na míru, na kterém dochází k rychlé tepelné povrchové úpravě specialit.

Další z našich zajímavých projektů jsou nosné nerezové sloupy - součást proskleného bazénu pro lachtany v Zoologické zahradě v Praze.

Zdvihací plošina nerez - dolní polo...
Zdvihací plošina nerez - dolní poloha 01 Zdvihací plošina nerez - dolní poloha 01
Zdvihací plošina nerez - horní polo...
Zdvihací plošina nerez - horní poloha 01 Zdvihací plošina nerez - horní poloha 01
ZOO Praha - sloupy opěrné z nerezov...
ZOO Praha - sloupy opěrné z nerezové oceli - vodní nádrž s lachtany 01 ZOO Praha - sloupy opěrné z nerezové oceli - vodní nádrž s lachtany 01
ZOO Praha - sloupy opěrné z nerezov...
ZOO Praha - sloupy opěrné z nerezové oceli - vodní nádrž s lachtany 02 ZOO Praha - sloupy opěrné z nerezové oceli - vodní nádrž s lachtany 02
Nerezový pásový dopravník na potrav...
Nerezový pásový dopravník na potraviny Nerezový pásový dopravník na potraviny

Pro zákazníky z potravinářského oboru a průmyslu vyrábíme stoly, regály, skříňky, police, revizní dvířka apod., z nerezového plechu a jeho profilů.

Stůl z nerezové oceli
Stůl z nerezové oceli Stůl z nerezové oceli

Nerezové zábradlí je pro architekturu domu trvalý klenot. Nejen, že vypadá luxusně a vznešeně, ale hlavně šetří výhledově Vaši peněženku z hlediska oprav a rekonstrukcí, protože nepodléhá vlivům času a povětrnostním podmínkám. Co se týká složení konstrukčního materiálu, zábradlí Vám můžeme zhotovit z nerezové oceli celé. Dále je možné v kombinaci s nerezem použít další oživující doplňky, jako jsou skleněné výplně - např. prvky čirého skla s jemným pískováním. Nápadům se meze nekladou. Pouze je potřeba dodržet určitá konstrukční pravidla, týkající se převážně bezpečnosti a stability. Z důvodu cenového rozdílu oproti běžnému ocelovému zábradlí je jen na zvážení zákazníka, pro kterou z variant se rozhodne. Výsledný estetický efekt společně s vědomím o trvalém stavu bez budoucích oprav rozhodně stojí za hlubší úvahu.

Pokud máte v plánu stavět či rekonstruovat bydlení a přemýšlíte o zábradlí z nerezové oceli, obraťte se na nás pro bližší informace a případně vypracování cenové nabídky. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo e-mailem. Po předchozí dohodě k Vám přijedeme, zaměříme, podle místa a Vašich představ navrhneme model a po Vašem schválení návrhu Vám vypracujeme nabídku s nákresem, cenou a termínem realizace (ing. Pavel Palán). 

Jako bezúdržbové a dlouhodobé řešení součásti chladícího nebo topného systému spatřujeme ve výrobě spirálového výměníku z nerez oceli. Výroba výměníku je pouze na zakázku, dle požadovaných vlastností a rozměrů. Maximální průměr stáčené trubky je 42 mm. Maximální průměr výměníku je 3,5 m.

Nerezový výměník 01
Nerezový výměník 01 Nerezový výměník 01