facebook  instagram    phone +420 774 412 618

Tato sekce vznikla na podnět zákazníků, kteří se na nás obracejí s žádostmi o opravu různých druhů zařízení, dílů či konstrukcí. A byli s výsledkem spokojeni. Důvody oprav jsou prosté - vždy jde o finanční rozdíl mezi investicí do stávajícího zařízení formou opravy nebo pořízením nové věci. Úspora bývá znatelná, opravy realizujeme průměrně za třetinu až polovinu ceny nového zařízení. To samozřejmě vždy záleží na tom, CO se opravuje a v JAKÉM STAVU se daná věc nachází. To je důležité vědět.

Na základě odborného posouzení s Vámi celou záležitost nejprve projednáme. Nastíníme Vám rozsah oprav, potřebný počet hodin a nakonec finanční náročnost. Pokud budete souhlasit s cenou a způsobem provedení, domluvíme předběžný termín. Pak už jen záleží, jak se rozhodnete.

A co nejčastěji opravujeme? Našich služeb často využívají provozovatelé nákladních automobilů a autobusů na opravy tlumičů výfuku. Finanční rozdíl takové opravy oproti pořízeného nového dílu je zajímavý. Dále opravujeme například bagrové lžíce (s použitím Hardoxu), ocelové korby a nástavby nákladních vozů, radlice na sníh, dopravníky, podávací šnekové mechanismy (pro průmysl i potravinářství), nosné konstrukce, stožáry, přístřešky, zásobníky, kontejnery, záchytné vany, ocelová schodiště, lávky, vrata, posuvné brány, zábradlí, konstrukce billboardů, manipulační vozíky, přepravní klece, rámy, varné komory apod.

Pozor! Pro majitele nákladních automobilů tu máme velice zajímavou nabídku - dokážeme kvalitně opravit a zpevnit hliníkové dveře návěsu! Kdo vlastní starší návěs, ví, na kolik přijde výměna zadních dveří za nové. Rozdíl mezi opravou a výměnou je několik desítek tisích korun. A to už stojí za úvahu!

 phoca thumb l oprava tlumice vyfuku srovnani pred a po oprave

Pokud na nás budete mít dotaz, můžete se obrátit na p. Chadima nebo ing. Palána. Buď telefonicky nebo raději na e-mail, kde ve stručnosti popište, o co se jedná. Nejlépe s nějakou fotografií, abychom si udělali představu o situaci.

Uvidíte, budete spokojeni...