facebook  instagram    phone +420 774 412 618

Netradiční výrobek, automobilová točna, slouží převážně k výstavním účelům. Mohli jste ji zhlédnout na televizní obrazovce v pořadu "AUTO ROKU", "MOTOCYKL ROKU". Nebo na veletrhu v Brně, kde vozům značky Porsche dodala zcela jistě větší přitažlivost tím, že se vůz na kruhové základně otáčí kolem její osy.

Mezi přednosti točny patří velmi tichý chod a samonosná konstrukce. Je poháněna elektrickým motorem, lze ji ovládat i ručně. Na přání zákazníka přizpůsobíme tvar do provedení kruhového, oválného, čtvercového nebo třeba kosoúhelníkového. Povrch točny se dá přizpůsobit - např. nerezový plech nebo pokrytí kobercem, s umístěním loga firmy apod.

Pozor!!! Pokud byste točnu potřebovali pouze na jedinou akci, je tu možnost si ji pouze pronajmout.

Vlastníkem zařízení je arch. Jaroslav Svoboda (tel. 602142147), který Vám v případě zájmu podá bližší informace. Pronájem točny obnáší dovoz v předem určený čas na místo konání akce, sestavení a zprovoznění. Dále po ukončení akce rozebrání točny a její odvoz.

Automobilová točna - fotografie det...
Automobilová točna - fotografie detailu před zakrytím a zabudováním do luxusního panelu Automobilová točna - fotografie detailu před zakrytím a zabudováním do luxusního panelu
Automobilová točna - zahájení montá...
Automobilová točna - zahájení montáže Automobilová točna - zahájení montáže
Porsche na točně - opatrný nájezd n...
Porsche na točně - opatrný nájezd na rampu Porsche na točně - opatrný nájezd na rampu
Porsche na točně - den před zahájen...
Porsche na točně - den před zahájením autosalonu Porsche na točně - den před zahájením autosalonu

Další z možností používání otočné plošiny je její umístění do omezených prostor v garáži, pokud chcete maximálně využít místo pro parkování více vozů. Nabízíme ji v provedení s otáčivým pohybem kolem osy. Dále je tu možnost konstrukce pojezdové plošiny s pohybem do strany. Toho lze například využít pro parkování vozidla "za roh", kdy je garáž nebo jiný využitelný prostor dostatečně široký pro dva vozy, ale je krátký - vjezd do garáže úzký a z důvodů absence dostatečného manipulačního prostoru nelze zajíždět za roh. Pak to funguje tak, že vozidlo, které zajede do garáže jako první, najede na speciální  plošinu a ta ho pomocí automatického mechanizmu na podlaze "převeze" do strany. Tím se uvolní místo pro druhý vůz, takže na malém prostoru lze parkovat dvě vozidla. Více informací Vám sdělíme na vyžádání, případně doporučíme variantu dle prostoru a situace. Každá tato atypická situace vyžaduje individuální přístup, jak v řešení, tak ve vlastní realizaci výstavby.