facebook  instagram    phone +420 774 412 618

Zejména pro náročné klienty je určen náš speciální výrobek - podzemní garáž. Díky neustále rostoucím cenám za pozemek situace nutí stavebníky co nejlépe využít prostor pro stavbu domu, jeho okolí a kousek zahrady. Skrytá podzemní garáž je vhodná jak k novostavbě, tak i ke stávajícímu objektu. Originální je zejména tím, že nenarušuje vzhled terénu, nezabírá místo a je bezpečná proti odcizení vozidla. Její chod je téměř bezhlučný a bezpečný. Garáž je vhodná pro 1 až 2 automobily (vozy umístěny nad sebou).

Podzemní garáž se skládá ze dvou plošin a ocelového pláště. Plošiny pomocí hydrauliky společně vyjíždějí ve vertikálním směru nahoru nebo dolů. Princip podzemní garáže spočívá v tom, že ve stavu, kdy jsou plošiny v horní poloze, najede vozidlo do prostoru mezi ně. Poté se pomocí ovladače celý systém spustí do spodní polohy, kdy horní plošina se dostane do stejné úrovně s okolním terénem. Horní plošina může být upravena například zatravněním nebo zadlážděním, takže garáž nijak nenarušuje vizuální vzhled domu a jeho okolí. Výrobek lze samozřejmě upravit na přání zákazníka dle jeho požadavků a dle okolního terénu.

Popis a funkce zařízení

Garáž je tvořena ze dvou plošin. Horní plošinu lze upravit zatravněním, dlážděním apod.

    Garáž otevřená             Garáž zavřená

   automobil najede           spodní plošina zajede s vozem

   na spodní plošinu          pod zem, horní plošina zakryje

                                      stávající terén

Podzemní garáž - otevřená
Podzemní garáž - otevřená Podzemní garáž - otevřená
Podzemní garáž - zavřená
Podzemní garáž - zavřená Podzemní garáž - zavřená

Výrobek lze samozřejmě upravit po konzultaci se zákazníkem dle jeho požadavků.

Pokud budete mít zájem dozvědět se o garáži více, nezávazně nás kontaktujte, rádi Vám o garáži povíme více - Zdeněk Chadim či konstruktér Ing. Pavel Palán.