Aktuality

NOVINKA!!!

Na trh uvádíme horkou novinku - modulární stavebnici terasy. Velice originální provedení zaujme svou konstrukcí a použitím... (celý článek)

 

Objednávky zárubní

Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2021

9.12.2020

"Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů." 

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Řezání laserem

 

Výrobní portfolio jsme rozšířili o další stroj na obrábění kovů – přesné dělení materiálu pomocí laseru. Ve spolupráci s ohraňovacím lisem jsme pokročili ve zpracování tenkých plechů. Na míru Vám vyrobíme přesné plechové díly. 

O dělení materiálu se stará nejnovější CNC stroj LASER KOMPAKT s výkonem 2 kW. Ten umožňuje rychlé a přesné termické dělení materiálu do tloušťky 12mm (nerez a hliník do 8mm), na tabuli plechu do velikosti formátu 1500x3000mm. Díky vysoce zaostřenému paprsku vláknového laseru dokáže tento stroj řezat velmi složité tvary. Tento typ laseru vyniká minimální řeznou spárou a nízkým tepelným ovlivněním materiálu. Plechy řežeme ocelové, nerezové a hliníkové.

Pro zpracování cenové nabídky prosím kontaktujte p. Romana Fexu na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 laser kompakt 2kw

 

 back_f2