Aktuality

 Objednávky zárubní

 Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2020

6.1.2020

"Všem zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům chci popřát v novém roce hlavně zdraví, štěstí, optimismus a chuť do další společné práce. Zároveň chci ... (celý článek)

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Ohraňovací lis

 

Tento rok jsme rozšířili naše výrobní možnosti o další způsob zpracování kovů – ohýbání plechu pomocí výkonného ohraňovacího lisu. Pokročili jsme ve zpracování tenkých plechů a ve spolupráci s pálicím strojem pro Vás seriově vyrobíme přesné a kvalitní plechové díly (skříně pro rozvaděče, rámečky, konstrukční prvky pro další montáž,...). 

O plně řízený ohyb se stará vysoce moderní CNC stroj Synchromaster ERMS 30100. Synchronizace polohy berana je kontrolována a řízena CNC elektronicky. Systém Easy Bend je lehce a jasně ovladatelný a zabezpečuje dobré programování všech funkcí stroje, čímž umožňuje plynulou výrobu ohýbaných dílů. Maximální kapacita stroje je 100 tun a délka ohýbaného materiálu 3000 mm. Stroj je určen k ohybání normální oceli, nerezové oceli, hliníku či mědi. 

Pro zpracování cenové nabídky prosím kontaktujte p. Romana Fexu na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

synchromaster erms 30100

 

 

back_f2