Aktuality

NOVINKA!!!

Na trh uvádíme horkou novinku - modulární stavebnici terasy. Velice originální provedení zaujme svou konstrukcí a použitím... (celý článek)

 

Objednávky zárubní

Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2021

9.12.2020

"Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů." 

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Ohraňovací lis

 

Tento rok jsme rozšířili naše výrobní možnosti o další způsob zpracování kovů – ohýbání plechu pomocí výkonného ohraňovacího lisu. Pokročili jsme ve zpracování tenkých plechů a ve spolupráci s pálicím strojem pro Vás seriově vyrobíme přesné a kvalitní plechové díly (skříně pro rozvaděče, rámečky, konstrukční prvky pro další montáž,...). 

O plně řízený ohyb se stará vysoce moderní CNC stroj Synchromaster ERMS 30100. Synchronizace polohy berana je kontrolována a řízena CNC elektronicky. Systém Easy Bend je lehce a jasně ovladatelný a zabezpečuje dobré programování všech funkcí stroje, čímž umožňuje plynulou výrobu ohýbaných dílů. Maximální kapacita stroje je 100 tun a délka ohýbaného materiálu 2500 mm. Stroj je určen k ohybání normální oceli, nerezové oceli, hliníku či mědi. 

Pro zpracování cenové nabídky prosím kontaktujte p. Romana Fexu na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

synchromaster erms 30100

 

 

back_f2