Aktuality

 Objednávky zárubní

 Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2020

6.1.2020

"Všem zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům chci popřát v novém roce hlavně zdraví, štěstí, optimismus a chuť do další společné práce. Zároveň chci ... (celý článek)

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Kooperace

 

small_certifikat_ndt-vt2w_chadim

V rámci kooperace nabízíme výrobní kapacity firmám, které mají zakázek a práce více, než jsou schopni pojmout a můžeme jim pomoci s výrobou, s včasným plněním termínů. Naše firma dlouhodobě spolupracuje s firmami stejného či podobného výrobního zaměření. Navázali jsme s nimi výrobněobchodní vztahy a pomáháme jim s výrobou větších zakázek jak pro tuzemsko, tak pro zahraniční trhy. V rámci spolupráce pro ně vyrábíme a dodáváme části nebo celé technologické celky, dle dodané projektové dokumentace a dle našich výrobních předpokladů. Podle požadavků zákazníka s povrchovou úpravou nebo bez.

Protože máme s touto oblastí dobré zkušenosti, spolupráci rozvíjíme dále a nabízíme pro Vaše zakázky naše výrobní kapacity. Hledáme firmy ke kooperaci - zadavatele výroby ocelových konstrukcí a prvků, kteří v rámci svých zakázek potřebují realizovat rozšířenou výrobu pro své důležité zákazníky. Na základě Vámi dodané projektové dokumentace nabízíme kvalitní výrobky, v odběrech dle smluvených termínů.

Jsme si plně vědomi velké zodpovědnosti, kterou na sebe přenášíme jako dodavatelská firma za vyráběné zboží. Proto je pro nás na prvním místě jakost, kterou poctivě  kontrolujeme průběžně od začátku až do konce výroby - kontrola na základě certifikátu NDT pro VT stupeň 2 výrobkový sektor w (viz obrázek).

Pokud máte zájem o spolupráci s osvědčenou firmou z oblasti výroby kvalitních ocelových konstrukcí, neváhejte se na nás obrátit. S našimi výrobky budete spokojeni nejen Vy, ale i Váš důležitý zákazník, který se s další zakázkou zase jistě na Vás rád obrátí.

 

 

 

Naším cílem je dobrá spolupráce nad kvalitní výrobou, k oboustranné spokojenosti všech zúčastněných stran!

 

 

 

back_f2