Aktuality

NOVINKA!!!

Na trh uvádíme horkou novinku - modulární stavebnici terasy. Velice originální provedení zaujme svou konstrukcí a použitím... (celý článek)

 

Objednávky zárubní

Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2021

9.12.2020

"Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2021 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů." 

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Čím dál menší prostor kolem domu, drahé pozemky a přibývající počet osobních vozidel v rodině či ve firmě nás nutí řešit zásadní otázku: místo pro jejich bezpečné parkování. Když je místa dostatek, není problém. Ten ale nastane, pokud volné místo už není nebo je pro vozidlo nepoužitelné (meze, svahy, apod.). Není pak jednoduché zajistit pro své auto bezpečné a stabilní parkování.

Proto Vám přinášíme řešení nového parkovacího místa formou rampy nad svahem. Ten si rozšíříte o zpevněnou plochu a navíc budete mít pro své auto perfektní a zabezpečené ustájení. Ocelová konstrukce ošetřená žárovým zinkováním odolá všem povětrnostním podmínkám, odpadá Vám tím starost o její údržbu. 

Konstrukci je dále možné zastřešit. Vznikne pěkné kryté stání, kde nebudete škrabat námrazu nebo ometat z auta sníh. Z důvodu zabezpečení vozidla proti odcizení doporučujeme přidat bránu, nejlépe posuvnou (dle situace a místa na boční posuv). K plošině lze připevnit stožár, na který může být umístěno osvětlení s bezpečnostní kamerou. Nápadům se meze nekladou, ve Vaší nelehlé situaci jsme ochotni vyjít Vám maximálně vstříc.

Pokud budete mít zájem dozvědět se o plošině více, kontaktujte nás, sdělíme Vám více informací.

 

Nadzemní parkov...
Nadzemní parkovací plošina - pohled od svahu Nadzemní parkovací plošina - pohled od svahu
Nadzemní parkov...
Nadzemní parkovací plošina - pohled z boku Nadzemní parkovací plošina - pohled z boku
Nadzemní parkov...
Nadzemní parkovací plošina - pohled zezadu Nadzemní parkovací plošina - pohled zezadu
Nadzemní parkov...
Nadzemní parkovací plošina - detail roštu a zábradlí Nadzemní parkovací plošina - detail roštu a zábradlí