Aktuality

 Objednávky zárubní

 Pro pravidelné odběratele zárubní možnost objednávky přímo z našich stránek:

 objednaavka zarubni

 

Nový rok 2020

6.1.2020

"Všem zaměstnancům, zákazníkům a dodavatelům chci popřát v novém roce hlavně zdraví, štěstí, optimismus a chuť do další společné práce. Zároveň chci ... (celý článek)

 

Certifikace

8.2.2016

Firma obdržela na základě splnění kvalitativních požadavků certifikát ... (celý článek)

 

 

počítadlo.abz.cz

Speciální výrobky

 

Zejména pro náročné klienty je určen náš speciální výrobek - podzemní garáž. Díky neustále rostoucím cenám za pozemek situace nutí stavebníky co nejlépe využít prostor pro stavbu domu, jeho okolí a kousek zahrady. Skrytá podzemní garáž je vhodná jak k novostavbě, tak i ke stávajícímu objektu. Originální je zejména tím, že nenarušuje vzhled terénu, nezabírá místo a je bezpečná proti odcizení vozidla. Její chod je téměř bezhlučný a bezpečný. Garáž je vhodná pro 1 až 2 automobily (vozy umístěny nad sebou).

Podzemní garáž se skládá ze dvou plošin a ocelového pláště. Plošiny pomocí hydrauliky společně vyjíždějí ve vertikálním směru nahoru nebo dolů. Princip podzemní garáže spočívá v tom, že ve stavu, kdy jsou plošiny v horní poloze, najede vozidlo do prostoru mezi ně. Poté se pomocí ovladače celý systém spustí do spodní polohy, kdy horní plošina se dostane do stejné úrovně s okolním terénem. Horní plošina může být upravena například zatravněním nebo zadlážděním, takže garáž nijak nenarušuje vizuální vzhled domu a jeho okolí. Výrobek lze samozřejmě upravit na přání zákazníka dle jeho požadavků a dle okolního terénu.

 

Popis a funkce zařízení

Garáž je tvořena ze dvou plošin. Horní plošinu lze upravit zatravněním, dlážděním apod.

 

    Garáž otevřená             Garáž zavřená

   automobil najede           spodní plošina zajede s vozem

   na spodní plošinu          pod zem, horní plošina zakryje

                                      stávající terén

Podzemní garáž ...
Podzemní garáž - otevřená Podzemní garáž - otevřená
Podzemní garáž ...
Podzemní garáž - zavřená Podzemní garáž - zavřená

                                     

Výrobek lze samozřejmě upravit po konzultaci se zákazníkem dle jeho požadavků.

Pokud budete mít zájem dozvědět se o garáži více, nezávazně nás kontaktujte, rádi Vám o garáži povíme více - Zdeněk Chadim či konstruktér Ing. Pavel Palán.